Wózek do szpitalny do przewozu pacjenta E-2

 Dziś cennik pełni kluczową rolę dlatego oferujemy dobre wyroby w konkurencyjnej cenie.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką jakością wykończenia a także komfortem użytkowania. Jest to wyrób zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 stworzony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie ultrafioletowe, zniszczenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Produkt zawiera hydrauliczną zmianę wysokości leża wykonywaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców regulowane za pomocą sprężyny gazowej upraszczającej znacznie użytkowanie personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz chroniące sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Ponadto wózek standardowo wyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm gwarantują bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

Wózek do przewożenia chorych E-2 PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.

Jaka jest cena?