Szukasz aparat ekg do swojej kliniki? – Zobacz

ELEKTROKARDIOGRAF? 

Potrzebujesz aparau z interpretacją czy bez niej? Chcesz by był przenośny? Czy musi się łączyć z komputerem? Ile kosztuje elektrokardiograf?. Ile będą kosztować materiały eksploatacyjne i akcesoria? Są to ważne pytania, które należy zadać przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Najważniejsze jest jednak znalezienie niezawodnego i niedrogiego aparatu EKG, który spełni Twoje potrzeby. Polecamy: http://polecane24.pl/aparaty-ekg/

Ten artykuł pomoże ci zrozumieć podstawy, pomoże ci wybrać odpowiedni aparat EKG – Innymi słowy: Pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję o zakupie.


Co to jest elektrokardiograf? Historia Aparatów EKG.

W 1901 roku Willem Einthoven, holenderski lekarz, skonstrułował pierwszy elektrokardiograf za pomocą galwanometru sznurkowego. Einthoven otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny w 1924 r. Za pracę nad elektrokardiogramem.

W 1927 r. General Electric Company (GE) opracował swoja wersję aparatu EKG z wykorzystaniem lampowych wzmacniaczy próżniowych z lampą i lustrem, które śledziły impulsy elektryczne na błonie.

Wykorzystując te same zasady co te wczesne maszyny EKG, współczesne urządzenia ewoluowały w kompaktowe systemy półprzewodnikowe. Istnieją  przenośne maszyny EKG stosunkowo lekkie, aby można je było łatwo przenosić między oddziałami szpitalnymi. Niektóre z nich zawierają wspomaganą komputerowo interpretację normalnych i nienormalnych wyników EKG. Większość ma wbudowane drukarki i ekrany dotykowe LCD o wysokiej rozdzielczości. Niektóre są poręczne, dzięki czemu dzisiejsze modele są szybsze i bardziej przenośne niż kiedykolwiek wcześniej.

Polecamy aparaty ekg firmy: http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

Aparat EKG 1200G

EKG przenośny 12 – kanałowy elektrokardiograf o zawartej konstrukcji, z wydrukiem 3/6/12 wyników na papierze termicznym o wielkości 210mm, wyposażony w kolorowy ekran LCD 8 calowy, polskie menu, wbudowaną interpretację, wbudowanym akumulatorem zasilający na 90 minut pracy lub 4 h czuwania. Aparat w standardzie posiada wejście USB, dzięki któremu może połączyć się z komputerem. EKG łatwy obsłudze przeznaczony do placówek służby zdrowia oraz gabinetów ginekologicznych czy położniczych.


W standardzie Aparat posiada:

• aparat EKG ECG1200G

• komplet elektrod do aparatu

• zasilający przewód, oraz wejście na USB

• żel przeznaczony do badań

• znacznik pacjentki

• papaier termiczny

• software

• instrukcja obsługi


Opcje dodotkowe;

• Wózek pod aparat z wysięgnikiem