SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMI

Szafa medyczna to niezastąpione wyposażenie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest uniwersalnym i wygodnym rozwiązaniem na pewne przechowywanie medykamentów oraz drobnego sprzętu medycznego.

CHARAKTERYSTYKA SZAFY LEKARSKIEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, zbudowana z części górnej i dolnej o nieco odmiennejbudowie, to konstrukcjawykończona z wysokiej klasy blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i trwałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na korozję i drobnezniszczenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu użytkownikmożedobrać i dostosować kolor szafy do każdego wnętrza. Standardowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy medyczne przeszklone.

Część górna zaopatrzona jest w solidne drzwi zamykane na klucz z wygodną klamką. Dzięki półkom o maksymalnym udźwigu 25 kg, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko stworzone ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użytkowaniu.

Część dolna bez przeszklenia, zaopatrzona jest w jedną szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij szafa lekarska przeszklona

Drzwi dolne i górne blokowane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowaumożliwiawpasowanie rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek obraca się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty znajdujące się w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą odporność i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

ROZMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 mm (+100milimetrów z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 mm
 – Głębokość 420 milimetrów

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna