Lodówka medyczna jest gwarancją niezawodnego transportowania szczepionek oraz lekarstw.

Oferujemy nowoczesne lodówki oraz chłodziarki medyczne, farmaceutyczne oraz laboratoryjne, potrzebne do transportu leków i szczepionek. Są to urządzenia przygotowane specjalnie do wymagań farmaceutycznych. Komory  wyposażone są w organizery i możliwość umieszczenia opisów, dla efektywnego zarządzania dostawami. Komputerowy rejestrator temperatury daje możliwość nautrzymywanie precyzyjnych wartości, wymaganych dla utrzymania właściwości fizycznych i chemicznych transportowanych surowców. Lodówki farmaceutyczne a także medyczne dostępne są w konfiguracji z drzwiami przeszklonymi a takżę ze stali nierdzewnej. Dane techniczne dostępne sa po wyborze konkretnego urządzenia.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty urządzeń dla klinik, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie przedstawiane  lodówki  cechuj się duża wydajnością  i świetnym wyglądem.

Polecamy chłodziarki farmaceutyczne firmy: http://www.euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Chłodziarka farmaceutyczna jest gwarancją niezawodnego przechowywania szczepionek i lekarstw.

Wymagania dotyczące trasportu szczepionek i lekarstw są ściśle opisane wytycznymi prawa po to, by medykamenty utrzymały  wszystkie cechy lecznicze a także były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być utrzymytane w odpowiedniej temperaturze. Miejsca szczepień, gabinety lekarskie i apteki musza być więc wyposażone w odpowiednie lodówki medyczne. Czym się kierować przy wyborze idealnej chłodziarki?

Polecamy lodówka na leki Euro-Medical