Fotel ginekologiczny JFG 2:

Pod kątem ceny, jesteśmy jednym z najlepszych sprzedawców.
Fotel ginekologiczny JFG-2 spisze się zarówno w sytuacjach prostszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym proponujemy Państwu wyrób wytrzymały, jak przystało na używany w placówkach medycznych. Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowych zabezpieczonych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z myślą o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Jest wyposażony w ustawiane oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak również wymontowywany podnóżek jak i regulowane we wszystkich kierunkach podkolanniki. W stole tym znajduje się opcja osiągnięcia pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się kosz ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest upraszczający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym.
Fotel standardowo wykonany jest w tapicerce bezszwowej.
Struktura stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o budowie prostej i bardzo trwałej, nie tracąc przy tym na współczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.

Zapytaj o cenę