Aparatura medyczna w sklepach medycznych w Polsce

Nasz Sklep Medyczny powstał w 2000 roku i prowadzi handel sprzętu medycznego. Mamy w swojej ofercie duży wybór wyrobów lekarskich przeznaczonych do przychodni czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające wysokie gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspomaganie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment urządzeń do kompleksowego wyposażenia przychodni oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, wykorzystywany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z cenami wyrobów i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie Polski. Rozwijamy też eksport za granicę od 7 lat. Nasze produkty ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze produkty.


Atrakcyjne ceny sprzętu medycznego – Zobacz nasz sklep internetowy : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnym naszych oferowanych urządzeń każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie są także wózki medyczne dla dorosłych, standardowe, pielęgnacyjne i wózki bardzo wytrzymałe. Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową. Kupując wózki u nas w salonie otrzymasz 24 miesiące gwarancji. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując niebywale sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical ma możliwość stale rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długiej tradycji, która od początku umożliwia naszej firmie wciąż poszerzać nasze możliwości. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także sprzedawcą sprzętu rehabilitacyjnego a także medycznego, aparatury medycznej oraz innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku a tkże cały czas poszerzamy swoją działalność w sekcji medycznej. Firma Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z potrzeby zaproponowania polskim klientom najwyższej klasy sprzętu i aparatury medycznej.

Polecamy sprzęt medyczny:

– Aparaty KTG i kardiomonitory

– Holtery i ssaki medyczne

– Wózki do przewożenia chorych oraz wózki reanimacyjne

– Meble medyczne i szafy medyczne